PANDEMİ ÖNLEMLERİ

Otelimiz firmalar tarafından düzenli olarak ilaçlanmakta ve dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır.

Tüm personelimiz iş güvenliği ve hijyen eğitimi almış bulunmaktadırlar. İş yeri hekimimiz tarafından düzenli olarak sağlık kontrolleri yapılmakta ve günlük ateş ölçümleri kayıt altına alınmaktadır.

Maske, eldiven, dezenfektan ve gerekli iş ekipmanları sağlanmış olup,günlük olarak kontrolü yapılmakta ve hijyeni sağlanmaktadır.

 

Resepsiyon deskimiz plexiglass bariyerle kapatılmıştır. Kullanılan oda kartları dezenfekte edildikten sonra misafirlerimize sunulmaktadır. Otelimizde kullanılan dezenfektanlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ürünlerdir.

 

Misafirlerimiz otele giriş yaparken ateşi ölçülerek otele kabul edilmektedir. Misafirlerimiz için resepsiyonda ve belirlenmiş noktalarda el dezenfektanları yer almaktadır. Tüm misafirlerimizin tüm alanlarda maske takması sağlanmaktadır. Otelimizde 2 adet izolasyon odası bulunmaktadır.

 

Tüm tesisin kritik hijyen noktaları belirlenmiş hijyen prosedürleri, talimatları hazırlanmış ve düzenli kontrol edilmektedir. Ortak kullanıma ve temasa açık yerler,asansörler,şezlonglar,wc ler,soyunma kabinleri gibi yerler temizlik personeli tarafından düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Plaj havlusu hizmetimiz kaldırılmıştır ve misafirlerimizden kendi havlularını kullanmalarını rica etmekteyiz. Plaj bölümümüzde şezlonglar sosyal mesafe şartlarına göre 1,5 metre aralıklarla düzenlenmiş olup yarı kapasiteye indirilmiştir ve her gün plajımız kapatıldıktan sonra dezenfekte edilmektedir.

 

Odalarımızda tüm yüzeyler ve oda içindeki tv kumandası gibi ürünler dezenfektan içerikli ürünler ile özel olarak  temizlenmekte ve temizlik sonrası ozon makinesi ile dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır. Günlük oda temizlikleri misafirlerimizin odada bulunmadığı saatlerde titizlikle yapılmaktadır.

 

Restaurant içi ve genel alanlarda uygulanan önlemler Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan genelge ve yönetmeliklere göre hazırlanmıştır. Tüm  masa ve sandalyeler sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiştir. Büfeler plexiglass bariyerlerle kapatılmış olup teması minimuma indirmek için büfe servis görevlisi arkadaşlarımız tarafından yemekler ve içecekler servis edilmektedir. Tabak,çatal,bıçak,kaşık gibi servisler 60-90 derecede bulaşık makinesinde yıkanıp sterilize edilerek masalarda misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır. Tuz,karabiber gibi ürünler tek kullanımlık olarak düzenlenmiştir. Tercih eden misafirlerimiz için tek kullanımlık çatal,bıçak,kaşık servisi bulunmaktadır.

 

Gıda üretim alanı,ham madde ürün sevklerinde ve mutfak alanlarında dezenfektasyon noktaları mevcuttur.

Satın Alma birimi tarafından otele alınan tür ürünler lisanslı tedarikçilerden uygun nitelikte ve ambalajlı olarak temin edilmektedir. Satın alınan ürünlerin tedarikçilerden depoya ulaşana kadarki süreçte ürünlere minimum insan teması olması için gerekli önlemler alınmaktadır. Otele geçici olarak giren tedarikçiler,bakım personelleri,ürün getiren şoförler ve elemanların otel personeli ile herhangi bir temasta bulunmamasına özen gösterilmektedir. Sosyal mesafe kurallarına uyarak koruyucu ekipmanlar  ile çalışmaları sağlanmaktadır. Otelimize giren tüm ürünler dezenfekte edilerek depolanmaktadır.

 

 

© Ladin Otel - Dalyanköy Çeşme / İzmir
t: (90) 232 724 8327 (3 hat)  f: (90) 232 724 7039  Email:info@ladinotel.com.tr

Dalyanköy Çesme/Izmir
Tel: (90) 232 724 8327
Fax:(90) 232 724 7039

harita da

BİZ

Sosyal Medyada
Bizi takip ediniz